Fitness trenér Libor Voborník vícemistr světa NABBA 2007, vytvořeno www.linnetdesign.cz a www.blockart.cz

Spalovače tuků

Spalovače tuků

Spalovače tuků také snižují hladinu cholesterolu, podporují srdeční činnost. Spalovač tuků působí i proti opětovnému ukládání (CLA), dodává energii a omezuje chuť k jídlu (CHROM).

L-CARNITIN je součástí mnoha spalovačů tuků.

L-CARNITIN je vitaminu podobná přirozená látka stimulující využití mastných kyselin v buňkách. Je to doplněk výživy budoucnosti. Efekty L-CARNITINU jsou ověřeny vědeckými studiemi. Je naprosto bezpečný, cíleně je přidáván dokonce i do umělé výživy pro kojence a batolata. Zvyšuje odolnost k fyzické zátěži, zlepšuje duševní činnost a řeší problémy s tukovým metabolismem. L-CARNITIN je využíván jako jedna z hlavních účinných látek při řešení nadváhy a obezity, přispívá také k prevenci aterosklerózy. Odborné studie prokázaly pozitivní vliv L-CARNITINU na mužskou plodnost stejně jako na obranyschopnost při nemocích. Je prokazatelně účinný u sportovců při použití před, v průběhu i po ukončení náročných sportovních výkonů a přitom není považován za doping!

Často se setkáváme s různými kombinovanými spalovači. Mezi ověřené látky v této kategorii dále patří: CLA , kofein , guarana , extrakt ze zeleného čaje , extrakt z kayenského pepře. Dalším častým přídavkem těchto produktů je chrom, při dlouhodobém užívání omezuje chutě na sladké.

Množství kombinací je značné, záleží na individuálním posouzení a cíli cvičence!


Základním předpokladem redukce tukové hmoty je však vyvážený , kaloricky záporný jídelníček!!!

(c) 2019 Libor Voborník | Info o webu